Copyright © 2014 World of Apnea.net  |  www.worldofapnea.net - Freediving Plzeň
Slide 1

Základní kurz freedivingu v únoru 2019

Chcete se seznámit se světem nádechového potápění? Přijďte na základní bazénový kurz freedivingu - AA Indoor Freediver (23.-24.2.2019) do Plzně.

Slide 2

Bazénové tréninky

Chcete rozvíjet dovednosti získané na některém z kurzů? Nejste si jisti, jestli správně dýcháte nebo kopete ploutvemi? Nebo se jen chcete pravidelně hýbat? Přijďte mezi nás na pravidelné bazénové tréninky.

Slide 3

Zlepšete si své dovednosti pod vedením instruktora

Nejste si jisti, že správně dýcháte, relaxujete nebo máte pocit nedostatečného uvolnění? Nelíbí se Vám vaše technika kopu? Využijte cílené tréninky pod vedením instruktora. Více v sekci O nás - Další nabídka.

Slide 4

TEAM BUILDING

Podpora, důvěra, spolupráce... to jsou atributy nejen úspěšného podnikání, ale také jsou nezbytné ve světě freedivingu. Zajistěte svým spolupracovníkům team buildingovou akci, na kterou jen tak nezapomenou. Více info v sekci O nás - Další nabídka

Apnea Training Day - Statická apnoe (POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO)
Přátelé, máme tu akci určenou jen pro freedivery. Pojďte zapracovat na dýchání, relaxaci a psychické odolnosti v průběhu asi nejnáročnější disciplíny freedivingu. Jedinečná a možná jediná akce svého druhu v ČR. Seznámíme se hlouběji s tím, čím prochází naše tělo v průběhu statické apnoe, povíme si, co jíst a jak trénovat tak, abychom se zlepšovali nejen po stránce fyzické, ale i po stránce duševní. Těší se na vás instruktoři Honza Horák a Radek Veverka.

 
Aktuality
23.02.2019
Základní bazénový kurz freedivingu v Plzni.více
13.10.2018
Základní bazénový kurz freedivinguvíce
Navazující kurz freediving AA Level II a speciální tréninková akce.více