Copyright © 2014 World of Apnea.net  |  www.worldofapnea.net - Freediving Plzeň
Slide 1

Základní kurz freedivingu v únoru 2019

Chcete se seznámit se světem nádechového potápění? Přijďte na základní bazénový kurz freedivingu - AA Indoor Freediver (23.-24.2.2019) do Plzně.

Slide 2

Bazénové tréninky

Chcete rozvíjet dovednosti získané na některém z kurzů? Nejste si jisti, jestli správně dýcháte nebo kopete ploutvemi? Nebo se jen chcete pravidelně hýbat? Přijďte mezi nás na pravidelné bazénové tréninky.

Slide 3

Zlepšete si své dovednosti pod vedením instruktora

Nejste si jisti, že správně dýcháte, relaxujete nebo máte pocit nedostatečného uvolnění? Nelíbí se Vám vaše technika kopu? Využijte cílené tréninky pod vedením instruktora. Více v sekci O nás - Další nabídka.

Slide 4

TEAM BUILDING

Podpora, důvěra, spolupráce... to jsou atributy nejen úspěšného podnikání, ale také jsou nezbytné ve světě freedivingu. Zajistěte svým spolupracovníkům team buildingovou akci, na kterou jen tak nezapomenou. Více info v sekci O nás - Další nabídka

Základní bazénový kurz AA Indoor Freediver
Další info v sekci kurzy - základní kurzy.Během kurzu se seznámíme se základními prvky bezpečnosti freedivingu, ukážeme si jak správně dýchat, relaxovat a pohybovat se ve vodě. Během přednášek si vysvětlíme, jak reaguje lidské tělo na kontakt s vodním prostředím a co je tajemství, které umožňuje freediverům potápět se do více než stometrových hloubek… Indoor freediver doporučuji také všem přístrojovým potápěčům. Přínos zde spočívá v lepším pochopení problematiky apnoe a porozumění vlastnímu tělu. Výsledkem je pak zklidnění potápěče při ponorech, snížení spotřeby vzduchu a sebekontrola při zvládání krizových situací pod vodní hladinou.

Více v sekci kurzy - základní kurzy.Během kurzu se seznámíme se základními prvky bezpečnosti freedivingu, ukážeme si jak správně dýchat, relaxovat a pohybovat se ve vodě. Během přednášek si vysvětlíme, jak reaguje lidské tělo na kontakt s vodním prostředím a co je tajemství, které umožňuje freediverům potápět se do více než stometrových hloubek… Indoor freediver doporučuji také všem přístrojovým potápěčům. Přínos zde spočívá v lepším pochopení problematiky apnoe a porozumění vlastnímu tělu. Výsledkem je pak zklidnění potápěče při ponorech, snížení spotřeby vzduchu a sebekontrola při zvládání krizových situací pod vodní hladinou.

Více v sekci kurzy - základní kurzy.
 
Aktuality
23.02.2019
Základní bazénový kurz freedivingu v Plzni.více
13.10.2018
Základní bazénový kurz freedivinguvíce
Navazující kurz freediving AA Level II a speciální tréninková akce.více