Copyright © 2014 World of Apnea.net  |  www.worldofapnea.net - Freediving Plzeň
Slide 1

Základní kurz freedivingu v dubnu 2024

Chcete se seznámit se světem nádechového potápění? Přijďte na základní bazénový kurz freedivingu - AA Indoor Freediver (13.-14.4.2024) do Plzně.

Slide 2

Bazénové tréninky

Chcete rozvíjet dovednosti získané na některém z kurzů? Nejste si jisti, jestli správně dýcháte nebo kopete ploutvemi? Nebo se jen chcete pravidelně hýbat? Přijďte mezi nás na pravidelné bazénové tréninky.

Slide 3

Zlepšete si své dovednosti pod vedením instruktora

Nejste si jisti, že správně dýcháte, relaxujete nebo máte pocit nedostatečného uvolnění? Nelíbí se Vám vaše technika kopu? Využijte cílené tréninky pod vedením instruktora. Více v sekci O nás - Další nabídka.

Slide 4

TEAM BUILDING

Podpora, důvěra, spolupráce... to jsou atributy nejen úspěšného podnikání, ale také jsou nezbytné ve světě freedivingu. Zajistěte svým spolupracovníkům team buildingovou akci, na kterou jen tak nezapomenou. Více info v sekci O nás - Další nabídka

Slide 5

Navazující kurzy v Chorvatsku - 2024

Navazující kurzy freedivingu AA Level I a Level II jsou v plánu již v červnu na chorvatském ostrově Rab. Více informací v sekci Kurzy - Pokročilé.

Apnea Academy
Vzdělávací systém Apnea Academy je nejstarší školou freedivingu na světě založenou roku 1995. Zakladatelem je fenomenální Umberto Pelizzari, člověk, který se zasloužil o rozvoj moderního freedivingu až do podoby, jakou známe dnes.
Cílem kurzů Apnea Academy je poskytnout, krok za krokem, podporu a pomoc všem, kteří se zajímají o podvodní aktivity provozované na nádech.  První krůčky jsou realizovány prostřednictvím základních, zejména bazénových kurzů Apnea Discovery. Kurz Apnea Discovery není certifikovaným kurzem v rámci Apnea Academy. Jeho náplní je zvládnutí základních technik dýchání, relaxace a pohybu pod vodní hladinou. Nejvyšší úrovní poskytovanou systémem Apnea Academy je AA Instructor.  Každý z mezistupňů mezi Apnea Discovery a instruktorským kurzem je cílen na rozvoj schopností freedivera a pomoc s hledáním a nalézáním hranic, kterých lze bezpečně dosahovat při potápění na nádech...
Každý z kurzů (mimo Apnea Discovery) je zakončen udělením certifikace (po splnění požadavků uvedených ve standardech Apnea Academy), která opravňuje držitele k potápění na nádech v přírodě i bazénech. 
Aktuality
Navazující kurzy AA Level I a Level II v Chorvatsku - více info v sekci Kurzy - Pokročilé.více
Základní bazénový kurz freedivingu v Plzni - více v sekci Kurzy - Základní.více
Základní bazénový kurz freedivingu v Plzni.více